English

Certifikát

ISO 9001:2015

Přední společnost

průmyslových řešení

O nás

Společnost Salzgitter

Předmětem naší činnosti je nákup a prodej hutnických výrobků, včetně obchodně-technických služeb s tímto prodejem spojených. Jsme součástí německé hutní výrobní a obchodní skupiny Salzgitter AG s mezinárodní působností.
Naše komplexní prodejní nabídka zahrnuje dodávky profilové oceli, nosníků, tenkých a tlustých plechů, trubek, uzavřených a otevřených profilů z běžných konstrukčních ocelí.
Mimo standardního sortimentu jakostí konstrukčních ocelí jsme připraveni nabídnout dodávky širokého sortimentu legovaných a nerezových ocelí,    v provedení a kvalitě podle mezinárodních norem – EN, DIN, ISO atd.
Dodávky zajišťujeme podle jednotlivých požadavků, buď přímo z výrobních závodů Salzgitter AG, anebo v případě požadavků na velmi krátkou dodací lhůtu lze využít naše skladové zásoby v Lutíně, Kolíně, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

 

V případě Vašeho zájmu o navázání aktivní obchodní spolupráce jsme
k dispozici pro osobní jednání.

Moderní firma s tradicí

Již více než 150 let sází společnosti skupiny Salzgitter na inovativní, udržitelnou výrobu oceli a zpracovatelských produktů. V tomto období, od počátku tavení oceli ze železné rudy v Dolním Sasku až do současnosti, se vytvořila mezinárodní skupina, která zahrnuje světové značky jako Peiner Trager, Mannesmann a KHS.
Naším cílem je každý den pracovat na tom, abychom poskytli našim zákazníkům z různých průmyslových odvětví inovativní produkty nejvyšší kvality. Mezi naše hlavní kompetence patří: výroba válcovaných výrobků a trubek, jejich další zpracování a mezinárodní obchod s ocelí.

 

Jsme zastoupeni po celém světě a dobře vnímáni našimi obchodními partnery.

Top